Moje přirozenost DOMA
Premiéra konání semináře
Hledáme dobrodružné povahy!
Dáváme dohromady skupinku 6-8 lidí, kteří si s námi vyzkouší seminář tak trochu nanečisto. Máme sice vymyšlený skvělý program, ale dokud jej nevyzkoušíme prakticky, lze jen těžko říct, co funguje a co je lepší udělat jinak.

Setkání bude jednodenní (sobota) za pouhých 500 Kč abychom pokryli naše náklady a celkově přípravu. Tato příležitost už se velmi pravděpodobně nebude opakovat.
Pokud dokážeš přijmout, že některé věci budeme ladit za pochodu, tak Tě rádi přivítáme mezi námi.

Staneš se tak trochu spolu-tvůrcem této jedinečné příležitosti, která má potenciál přinést prostor, který tu zkrátka chybí a je určitě potřebný.

Kromě toho potkáš nové, podobně naladěné lidi. V lehkosti si užijeme vzájemnou přítomnost a podporu.
kdy a kde?
Konkrétní termín setkání je zatím volný a vybereme takový, abychom sestavili potřebnou skupinku.

K tomu slouží právě tato stránka.
Přečti si prosím informace dále a na konci pak vyplň formulář.

Program bude probíhat celou sobotu s dostatkem pauziček. Od 8 hodin bude nepovinná společná snídaně. Každopádně v 9 hodin už by tu měli být všichni, abychom mohli začít.
Skončíme zhruba kolem 9-10 hodiny večer, podle nálady a domluvy.

Přespání do neděle je rovněž možné, ale nebude už probíhat žádný organizovaný program. Můžete s námi ráno pobýt, ale v rámci dopoledne se rozloučíme.
Aby seminář byl pro Tebe finančně přístupnější, tak místo pronájmu drahých prostor jsme se rozhodli uspořádat jej v domácím prostředí rodinného domku Barbory v Kamenici u Humpolce.

Dům je na Vysočině nedaleko dálnice D1, takže dostupnost z Prahy či Brna je výborná. Vlaková stanice je necelý kilometr od domu. Pokud přijedeš autobusem do Humpolce, je možné domluvit odvoz. Možnost parkování je přímo před domem.
Celý dům je vytápěný kotlem na uhlí a v prostoru si ještě přitopíme kamny na dřevo, aby nám bylo příjemně. To je důležité zvláště pro ty z nás, kteří se budou chtít svléknout.

Dostatečné soukromí je zajištěno žaluziemi a dům a je oplocen.

Sprcha i dva záchody jsou společné.
Nocleh
V horním patře domu jsou k dispozici dva pokoje s jednou postelí a další pokoj s dvojpostelí. Tedy máme jen celkem čtyři místa na pohodlnější přespání. Jakým způsobem to rozdělíme ještě rozmyslíme podle celkového zájmu o přespání (zadej ve formuláři).

Alternativně si můžeš zajistit ubytování v nějakém penzionu v Humpolci (10km).
Strava
Vzhledem k menšímu počtu lidí a tedy i rychlejšímu formátu semináře jsme se rozhodli vypustit jakékoliv snahy o vaření. Každý z nás zkrátka přiveze něco na společný stůl. Možnost si jídlo ohřát pochopitelně bude, ale s ničím složitějším raději nepočítej.

V průběhu potřebujeme udržovat určitou bdělost našich těl. Zkus se vyvarovat těžkému jídlu, po kterém budeš ještě hodinu odfukovat či dokonce se Ti bude chtít spát.
pro ženy
Pokud víš, že v nějakém z termínu očekáváš menstruaci, nemusí to být nutně překážkou a rádi Tě přesto přivítáme.
Pamatuj, že na seminář jedeš hlavně kvůli sobě. Může to pro Tebe být skvělá příležitost prožít to, co kdekoliv jinde je považováno za příliš. Cítit se přijatá i s tím, co Tě dělá ženou, může pro Tebe být důležitou léčivou zkušeností.
Jestli se rozhodneš si celou dobu ponechat kalhotky, je to zcela v pořádku. Případně můžeš zvážit nějaký vnitřní způsob na zachytávání krve (tampón, kalíšek, houbička, atd...) v kombinaci s ručníkem. Zvol si jakoukoliv pro tebe příjemnou možnost, která nebude mít přímý vliv na ostatní.
Průzkům účasti
Vyplnění formuláře Tě k ničemu nezavazuje, ale zároveň prosíme přistupuj k tomu zodpovědně.
Kdy se můžeš určitě zúčastnit?
Nevybírej prosím termíny, kde máš nějakou nejistotu.
Pokud chceš/potřebuješ přespat, k ceně si připočti 150 Kč za noc.
Tvůj email
Pošleme Ti informace o vybraném termínu
Tvůj telefon
Pro snadnější kontakt v den příjezdu.
Vzkaz pro nás
Odesláním tohoto formuláře bereš na vědomí, že veškeré poskytnuté údaje slouží pouze pro nás a nikdy je nepředáme nikomu dalšímu.